تهران - خیابان صابونچی - نبش خرمشهر - پلاک 109 - واحد ۱

خدمات حقوقی

حل مشکلات و مسائل حقوقی همواره به افرادی نیاز دارد که تخصص و مهارت لازم را دارا باشند و به قوانین و مسائل حقوقی آشنایی داشته باشند.به همین دلیل بسیاری از افراد سعی می‌کنند برای بهره مندی از خدمات حقوقی از یک موسسه حقوقی کمک بگیرند. موسسه‌ای که می‌تواند تمامی خدمات حقوقی را تحت پوشش خود قرار دهد “موسسه حقوقی” نام دارد. در این مطلب قصد داریم در خصوص خدماتی که در دفتر خدمات حقوقی ارائه می‌شود با شما صحبت کنیم تا بدانید در چه مواردی می‌توانید از موسسات حقوقی کشورمان کمک بگیرید. تا پایان این مطلب با کارشناسان ما همراه باشید تا اطلاعات لازم را در مورد خدمات مختلف موسسات حقوقی اعم از وکیل خانواده، وکیل حقوقی و…. به دست آورید.

خدمات حقوقی

آَشنایی با موسسه حقوقی و خدمات حقوقی آن

موسسه حقوقی برای بسیاری از افرادی که به فکر بهره مندی از خدمات حقوقی هستند، به عنوان بهترین و مطمئن ترین راه شناخته می‌شود. این راه برای افرادی که در صدد بهره مندی از خدمات حقوقی هستند حتی به عنوان مقرون به صرفه ترین راه نیز شناخته می‌شود. در این انتخاب شما می‌توانید از طریق یک گروه با تجربه و کاربلد وکلا، از انواع خدمات حقوقی بهره مند شوید چرا که در یک گروه و یا همان موسسه حقوقی، وکلای زیادی فعالیت می‌کنند که تجربیات مختلفی در رشته‌های گوناگون دارند. یک دفتر خدمات حقوقی را وکلای متخصصی مانند وکیل خانواده، وکیل ارث، وکیل وصول مطالبات، وکیل ملکی و دیگر وکلا تشکیل داده‌اند.

فرض کنید در یک گروه بسیاری از وکلا و کارشناسان حقوقی با تخصص‌ها و تجربیات گوناگون آماده ارائه خدمات حقوقی به شما باشند. آیا با وجود چنین گروهی به فکر کمک گرفتن از افراد دیگر خواهید بود؟ خدماتی که در موسسات حقوقی کشورمان ارائه می‌شود را می‌توان از دیدگاه‌های مختلف طبقه بندی کرد. اما باید گفت یکی از مهم ترین خدماتی که در موسسات حقوقی ارائه می‌شود، خدمات وکالت و خدمات مشاوره‌های حقوقی است. در واقع باید گفت موسسه حقوقی، ارتباط اصلی بین وکیل و موکل را ایجاد خواهد کرد. در این مطلب حتما در خصوص خدمات وکالت با شما صحبت خواهیم کرد. اما بهتر است اطلاعاتی در مورد خدمات حقوقی که ارائه می شود نیز به دست بیاورید.

آشنایی با موسسه حقوقی و خدمات حقوقی آن

چه خدمات حقوقی در موسسات حقوقی ارائه می‌شود؟

دانستید که انتخاب موسسات حقوقی برای بهره مندی از خدمات حقوقی در واقع بهترین راه پیش رو است. چرا که با این انتخاب به اصطلاح شما می‌توانید با یک تیر چند نشان بزنید. معمولا در موسسات حقوقی معتبر، از بهترین وکلا و کارشناسان حقوقی استفاده می‌شود. در قسمت قبلی اشاره کوچکی به خدمات حقوقی ارائه شده در موسسات حقوقی کردیم. اکنون قصد داریم کمی کامل تر در مورد این خدمات با شما صحبت کنیم.

به طور کلی می‌توان گفت در موسسات حقوقی، خدمات حقوقی در دسته‌های مختلفی ارائه می‌شود. اسناد و امور ثبتی، اموال و مالکیت، اعسار و تقسیط، امور حسبی، داوری، آرای محاکم قضایی و غیرقضایی، امور تجارت و شرکت‌ها، دعاوی مالی، دعاوی خانوادگی، کار و امور اجتماعی، رسیدگی مجدد و طاری و  عقود و تعهدات  از جمله زمینه‌هایی هستند که می‌توانید در آن‌ها روی کمک خدمات حقوقی موسسات حقوقی حساب کنید. برای مثال در دسته اسناد و امور ثبتی می‌توانید در مواردی مانند ابطال سند، اعتراض به تصمیمات واحد ثبتی و اعتراض به تحدید حدود از وکیل مربوطه کمک بگیرید.

کمک گرفتن از موسسه حقوقی چه مزیت هایی خواهد داشت؟

با توجه به افزایش تعاملات و ارتباطات اجتماعی انسان‌ها با یکدیگر، نیاز آن‌ها به بهره مندی از خدمات حقوقی بیشتر و بیشتر شده است. شاید برای بسیاری از شما سوال باشد که چرا باید برای بهره مندی از خدمات حقوقی، از موسسات و مجموعه‌های حقوقی کمک بگیریم؟ زمانی می‌توانید پاسخ این سوال را دریافت کنید که مزیت‌های کمک گرفتن از موسسه حقوقی را بشناسید. اصلی ترین مزیت کمک گرفتن از موسسه حقوقی، بهره مند شدن از مشاوره حقوقی توسط بهترین وکلا و کارشناسان حقوقی است.

اکثر کسانی که در طول زندگی با مشکلات حقوقی گوناگون رو به رو می‌شوند، برای این که بیشتر به مشکل برنخورند، به مشاوره حقوقی نیاز دارند. هر انسانی توانایی آشنایی با مسائل حقوقی را ندارد، به همین دلیل شما باید از افرادی کمک بگیرید که در این زمینه تخصص و مهارت دارند. عدم اطلاع از موضوعات حقوقی مختلف مانند اختلافات خانوادگی، دعاوی کیفری و جرایم و مجازات‌ها باعث می‌شود نتوانید از حق خود دفاع کنید. بنابراین می‌توان گفت استفاده از مشاوره‌ها و خدمات حقوقی گروه‌ها و مجموعه‌های حقوقی در واقع بهترین راه و مناسب ترین راه حل برای افرادی است که به کمک و راهنمایی نیاز دارند. پیشنهاد می‌کنیم به دنبال کمک گرفتن از کارشناسانی باشید که علاوه بر داشتن اطلاعات لازم و تخصص‌های مورد نیاز، فن بیان خوبی داشته باشند تا بتوانند اطلاعات مورد نیاز را به خوبی به شما منتقل کنند. با ارائه این توضیحات، می‌توان نتیجه گیری کرد که یک مزیت دیگر کمک گرفتن از خدمات حقوقی موسسات، برقراری عدالت و رسیدن به حق و حقوق خود است.

کمک گرفتن از موسسه حقوقی چه مزیت هایی خواهد داشت

وکیل خانواده

تمامی وکلا می توانند در تمامی زمینه ها فعالیت کنند و هیچ محدودیتی ندارند. تقسیم بندی آن ها تنها برای معرفی انواع خدمات حقوقی است و معمولا وکلا در یک حوزه به صورت تخصصی تر فعالیت می کنند. نه این که در حوزه های دیگر اصلا نتوانند فعالیت کنند. تا این قسمت از مطلب، با خدمات حقوقی که موسسات حقوقی به شما ارائه خواهند کرد آشنا شدید و دانستید که با کمک این موسسات می‌توانید از چه خدماتی بهره مند شوید. در قسمت‌های ابتدایی مطلب گفتیم که یکی از مهم ترین خدمات، کمک گرفتن از وکلا است. شما می‌توانید از طریق ارتباط با موسسات حقوقی، از وکلای کار بلد و با تجربه‌ای کمک بگیرید. هر وکیل در حوزه‌ای فعالیت می‌کند. یکی از وکلایی که امروزه افراد تمایل زیادی برای کمک گرفتن از او دارند، وکیل خانواده است. وکیل خانواده در واقع به وکلایی گفته می‌شود که به صورت تخصصی در دعاوی خانوادگی ورود می‌کنند.

معمولا در پرونده‌هایی مانند طلاق، مهریه، حضانت و نفقه، نیاز به وکیل خانواده خواهید داشت. خدمات حقوقی که وکیل خانواده ارائه می‌کند باعث می‌شود شما بتوانید از حق و حقوق خود دفاع کنید و در دادگاه سربلند شوید. وکیل خانواده تمامی تلاش خود را به کار می‌گیرد تا با صداقت و عدالت به پیروزی در پرونده برسید. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم برای دعاوی خانوادگی، از وکیلی کمک بگیرید که تخصص لازم در این زمینه را دارد. خدمات حقوقی وکیل خانواده به این شرح است؛ ارائه مشاوره یا انجام وکالت در دعاوی نامزدی و خسارت‌های ناشی از بر هم زدن آن، اهدای جنین، حجر و رفع آن، سرپرستی کودکان بی سرپرست، تمکین و نشوز، رجوع از طلاق، شروط ضمن عقد نکاح، حضانت و ملاقات طفل، جهیزیه، بذل مدت و انقضای آن، مهریه، نفقه زوجه، طلاق و… این موارد ذکر شده برخی از مهم ترین دعاوی هستند که وکیل خانواده صلاحیت ورود به آن‌ها را دارد.

وکیل حقوقی

مشاوره با وکیل حقوقی یکی از مهم ترین خدمات حقوقی است که موسسات حقوقی به شما ارائه خواهند کرد. شاید مشکلات حقوقی تا کنون گریبان گیر شما نیز شده باشد. مشکلات و مسائل حقوقی نیاز به افرادی دارد که بتوانند با تسلط به قوانین، بهترین راهنمایی‌ها را به شما ارائه کنند. وکیل حقوقی یا همان وکیل پایه یک دادگستری در واقع وکیلی است که بعد از قبول شدن در آزمون کارآموزی کانون وکلا دادگستری، در پایان دوره کارآموزی در آزمون اختبار کانون وکلا نیز قبول شده باشد و بتواند پروانه وکالت پایه یک دادگستری را دریافت کند.

وکیل حقوقی می‌تواند خدمات حقوقی مختلفی را به شما ارائه کند. دفاع از حق و حقوق موکل در حد توان، اطلاع دادن ابلاغیه‌ها به موکل، ارائه یک نسخه از وکالت نامه به موکل، از جمله مهم ترین وظایفی است که یک وکیل حقوقی دارد. وکیل حقوقی باید هم قبل از دعوا و هم در کلیه مراحل دادرسی در جهت ایجاد صلح در پرنده تلاش کند. لازم است بدانید وکیل حقوقی وظیفه دارد که در مقابل تمامی اسناد دریافت کرده از موکلش، به او رسید بدهد.

وکیل حقوقی

وکیل ملکی

یکی از شایع ترین مشکلات و دعاوی که امروزه رایج است، دعاوی مربوط به املاک است. دعاوی مربوط به اموال غیر منقول را می‌توان جزء پر تکرار ترین دعاوی کشورمان نام گذاری کرد. برای پیگیری دعاوی مربوط به این زمینه، بهتر است به دنبال بهره بردن از خدمات حقوقی وکیل ملکی باشید. وکیل ملکی بهترین راهنمای شما خواهد بود و می‌تواند بیشترین تاثیرگذاری را در پرونده داشته باشد. اما شاید برایتان سوال باشد که دعاوی مربوط به املاک غیر منقول چه دعاوی را شامل می‌شود؟

فروش مال غیر، ابطال یا فسخ قرارداد، تنظیم سند رسمی، تصرف عدوانی، ممانعت از حق، خلع ید، مزاحمت، مطالبه وجه التزام و تقسیم املاک مشاع از جمله مهم ترین دعاوی هستند که جزء حوزه فعالیت وکیل ملکی می‌باشد. بهترین انتخاب شما در دعاوی این چنینی و دیگر دعاوی مربوط به املاک، کمک گرفتن از وکیل ملکی است. شما می‌توانید با بهره مندی از خدمات حقوقی که موسسات حقوقی به شما ارائه می‌کنند، از کمک‌های وکیل ملکی بهره مند شوید.

وکیل ملکی

وکیل کیفری

همان طور که تا کنون متوجه آن شدید، خدمات حقوقی در موسسات حقوقی به صورت‌های مختلفی به شما ارائه خواهد شد. هر پرونده‌ای را یک وکیل متخصص به همان مبحث بررسی خواهد کرد. آمار دعاوی کیفری نیز روز به روز در حال افزایش است. همان طور که از نام این دعاوی پیدا است، وکیل کیفری مسئول بررسی دعاوی و پرونده‌های مربوط آن خواهد بود. وکیل کیفری باید با رویه دادگاه‌ها و دادسراها و محاکم کیفری آشنا باشد و در این زمینه‌ها تجربه لازم را کسب کرده باشد تا بتواند به شما کمک کند. یکی از مهم ترین ویژگی‌هایی که یک وکیل کیفری باید داشته باشد، آشنایی با قوانین است. وکیل کیفری باید حتما با قوانین کیفری همچون قانون مجازات اسلامی، قانون مبارزه با مواد مخدر، قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و قانون آیین دادرسی کیفری آشنا باشد.

لازم است بدانید که وکیل کیفری می‌تواند چه خدمات حقوقی را ارائه کند. به کلی می‌توان گفت وکیل کیفری صلاحیت ورود به تمامی پرونده‌ها و مسائل کیفری را دارد. برخی از خدمات حقوقی که این وکیل به شما ارائه می‌کند، شرکت در دعاوی کیفری مانند کلاهبرداری، رشا و ارتشا، خیانت در امانت، صدور چک بی محل، حمل مشروبات الکلی و مواد مخدر، قتل، اختلاس و سرقت می باشد. در پرونده‌های این چنینی می‌توانید از خدمات حقوقی وکیل کیفری بهره مند شوید.

وکیل کیفری

وکیل ارث

تعیین وراث و سهم‌الارث، مسئله مهمی است که امروزه مطرح است. در واقع یکی از مهم ترین مراحل دریافت ارث، اثبات وراثت و تعیین سهم‌الارث است. برای مشخص کردن سهم هر یک از وراث، شورای حل اختلاف باید اقدامات و کارهای لازم را انجام دهد و سپس گواهی انحصار وراثت را صادر کند. در صورتی که در هر یک از مراحل تعیین وراث مشکلی به وجود بیاید، می‌توانید از وکیل ارث کمک بگیرید.

مشاوره تلفنی با وکیل ارث را می‌توان یکی از شایع ترین خدمات حقوقی موسسات حقوقی دانست. در دعاوی مربوط به ارث و میراث بهتر است از مشاوره‌های وکیل ارث بهره مند شوید و از خدمات حقوقی آن استفاده کنید. کمک گرفتن از وکیل ارث با جمع آوری و ارائه مدارک و ادله کافی، می‌تواند تاثیر زیادی در پرونده داشته باشد و به پروسه تعیین وراث کمک کند.

وکیل ارث

وکیل ثبت احوال

قوانینی که به ثبت احوال مربوط می‌شود بیشتر وابسته به احوال شخصی افراد است. تغییر نام و نام خانوادگی، حذف نام همسر سابق از شناسنامه و انجام اقدامات این چنینی، جزء کارهایی است که به اداره ثبت احوال مربوط می‌شود. طبیعی است که برای انجام اقدامات و کارهای مربوط به این موضوع، از وکیلی کمک بگیرید که مهارت و تخصص لازم را داشته باشد. گاهی برای تغییر اسم، با مخالفت سازمان ثبت احوال رو به رو خواهید شد. در این زمان می‌توانید شانس خود را برای تغییر نام و نام خانوادگی، از طریق دادگاه امتحان کنید.

به کلی می‌توان گفت کار وکالت برای افرادی که در آزمون ورودی وکالت پذیرفته می‌شوند و پروانه وکالت دریافت می‌کنند امکان پذیر خواهد بود. اما هر کسی در یک حوزه‌ای تخصص دارد. بدیهی است که شما برای انجام کارهای مربوط به اداره ثبت احوال و دعاوی مرتبط با آن، از وکیل ثبت احوال و خدمات حقوقی آن استفاده کنید. وکیل ثبت احوال می‌تواند مشاوره‌ها و خدمات حقوقی مورد نیاز را به شما ارائه کند تا از این طریق بتوانید به اهداف خود برسید. در واقع وکیل ثبت احوال کسی است که بیشترین آشنایی را با قوانین مربوط به سازمان ثبت احوال و دعاوی مربوط به آن دارد.

وکیل وصول مطالبات

وکیل وصول مطالبات یکی دیگر از پر کار ترین وکلایی است که خدمات حقوقی را در موسسات حقوقی ارائه می‌کند. در واقع به کسی وکیل وصول مطالبات گفته می‌شود که بتواند طلب‌های موکل خود را زنده کند و حق و حقوق او را بگیرد. شما می‌توانید برای دریافت طلب خود از وکیل وصول مطالبات کمک بگیرید. وکیل وصول مطالبات با توجه به آشنایی که با قوانین و بند‌های قانونی آن‌ها دارد، می‌تواند افراد بدهکار را در دادگاه محکوم کند و حق و حقوق شما را بگیرد. وکیلی که بتواند به نیابت از موکل خود، حق و حقوق او را بگیرد، نه تنها باعث ضرر و زیان شما نشده بلکه توانسته، مطالبات شما را از این طریق زنده کند و سودی به شما برساند.

انواع مطالبات مانند چک، سند، سفته، دست نوشته، فاکتور و رسید از جمله مواردی است که جزء دایره مطالبات وکیل وصول مطالبات می‌باشد. با توجه به وسعت گسترده‌ای که فعالیت‌های وکیل وصول مطالبات دارد، باید به دنبال وکیلی با تجربه و کار بلد باشید تا بتوانید از خدمات حقوقی مختلف او بهره ببرید. افراد عادی نمی‌توانند فعالیت‌های وکیل وصول مطالبات را انجام دهند و اکثر آن‌ها با شکست مواجه خواهند شد. افراد عادی زیادی بوده‌اند که سعی کرده‌اند در چارچوب فعالیت‌های وکیل وصول مطالبات فعالیت کنند اما اکثرا در احقاق حق قانونی خود عاجز شده‌اند.

مشاوره حقوقی

حال که دانستید در موسسه‌های حقوقی کشورمان چه خدمات حقوقی به شما عزیزان ارائه خواهد شد، باید به دنبال مشاوره حقوقی باشید. مشاوره حقوقی یکی از نیازهای اساسی و بسیار مهم اشخاص حقیقی و حقوقی است. در صورتی که به این نیاز بی توجه باشید، بهای سنگینی را پرداخت خواهید کرد. توجه به مشاوره حقوقی و خدمات حقوقی اهمیت ویژه‌ای دارد. قطعا بسیاری از شما تا کنون در مورد جلسات مشاوره حقوقی، بارها و بارها تعریفی را شنیده‌اید. اما آیا مشاوره حقوقی می‌تواند کمکی به حل مشکلات حقوقی کند؟ در جلسات مشاوره حقوقی، مشاوره به شما ارائه خواهد کرد. در واقع در این جلسات، قوانین و تبصره‌های حقوقی مربوط به موضوع مرور می‌شود.

در جلسات مشاوره حقوقی، در صورتی که مشاور یا وکیل و یا حتی کارشناس، تشخیص به نیاز به ارائه مدارک دهد، شما باید مدارک مورد نیاز را در اختیارش قرار دهید. وکیل در جلسه مشاوره حقوقی، به صحبت‌های شما گوش خواهد کرد و بعد از بررسی دقیق پرونده، راهنمایی های لازم را انجام خواهد داد. شما می‌توانید از مشاوره‌های حقوقی برخی از موسسات به 3 شیوه استفاده کنید. بهره مندی از خدمات حقوقی برخی از موسسات حقوقی کشورمان به 3 شیوه آنلاین، تلفنی و حضوری است. در ادامه در خصوص مشاوره‌های تلفنی، حضوری و آنلاین با شما صحبت خواهیم کرد.

مشاوره حقوقی آنلاین

گفتیم که مشاوره‌های حقوقی را می‌توان به 3 شیوه آنلاین، تلفنی و حضوری انجام داد. مشاوره حقوقی آنلاین یکی از بهترین شیوه‌هایی است که برخی موسسات از طریق آن خدمات حقوقی را به متقاضیان ارائه می‌کنند. افراد یک جامعه، معمولا با مشکلات حقوقی مواجه خواهند شد. رویارویی با مسائل و مشکلات حقوقی آن‌ها را وارد چالشی سخت خواهد کرد چرا که اطلاعات چندانی در مورد آن ندارند. اما لازم نیست نگران این موضوع باشید. با پیشرفت علم و تکنولوژی شما می‌توانید به راحتی از خدمات حقوقی که وکلا و کارشناسان ارائه می‌کنند بهره مند شوید.

دیگر مانند سابق نیازی نیست به صورت حضوری به دنبال برقراری جلسه مشاوره حقوقی باشید. مشاوره حقوقی آنلاین باعث شده است محدودیت‌های زمانی و مکانی از بین برود و در هر جایی بتوانید از خدمات حقوقی مورد نیاز خود استفاده کنید. شما می‌توانید از طریق مشاوره حقوقی آنلاین، بدون نیاز به حضور یافتن در دفتر خدمات حقوقی، به پاسخ سوالات خود دست پیدا کنید و راهنمایی‌های لازم را به دست آورید. علاقه مندی مردم به خدمات حقوقی آنلاین باعث شده اکثر موسسات به دنبال برقراری این شیوه از مشاوره حقوقی باشند. همین دلیل سبب شده مشاوره حقوقی آنلاین در یک حوزه رقابتی برگزار شود و اکثر موسسات از بهترین وکلا و کارشناسان خود استفاده کنند. لازم است این را هم ذکر کنیم که در اغلب موسسات حقوقی، خدمات حقوقی و مشاوره‌های حقوقی آنلاین به صورت رایگان است و در کمتر موسساتی شما هزینه‌ای برای آن پرداخت خواهید کرد.

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی یکی دیگر از شیوه‌های ارائه خدمات حقوقی است که در موسسات حقوقی به شما متقاضیان ارائه می‌شود. مشاوره حقوقی تلفنی در واقع ساده ترین راه و سریع ترین راه برای دریافت مشاوره است. با وجود مشاوره تلفنی دیگر لازم نیست زمان زیادی را صرف برقراری جلسات آنلاین و حضوری کنید، تنها با شماره گیری تلفن موسسه حقوقی مورد نظر می‌توانید از خدمات حقوقی آن بهره مند شوید و به راحتی از مشاوره حقوقی آن استفاده کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی نیز همانند مشاوره حقوقی آنلاین هیچ محدودیت زمانی و مکانی ندارد. حتی زمانی که در خانه مشغول استراحت هستید، می‌توانید با کارشناس موسسه حقوقی تماس بگیرید و راهنمایی‌های لازم را از او دریافت کنید. از طریق مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید به راحتی تمام سوالات خود را بپرسید و هر اطلاعاتی که نیاز است را به دست آورید. از دید بسیاری از افراد، مشاوره حقوقی تلفنی بهترین راه برای حل مشکلات حقوقی است. البته فراموش نکنید که باید به دنبال کمک گرفتن از یک مجموعه حقوقی معتبر باشید تا کارشناسان ماهری با شما جلسه مشاوره حقوقی تلفنی برگزار کنند.

مشاوره حقوقی حضوری

شاید با وجود راه‌های مختلف مشاوره حقوقی، کم تر کسی به مشاوره حقوقی حضوری فکر ‌کند. از دید برخی افراد، مشاوره حقوقی حضوری چندان مزایایی ندارد. اما این چنین نیست. مشاوره حقوقی حضوری هنوز هم به عنوان بهترین راه برای برگزاری جلسات مشاوره شناخته می‌شود. اغلب دفتر خدمات حقوقی معتبر، خدمات حقوقی خود را به صورت حضوری ارائه می‌کنند. استفاده از این شیوه نیز در نوع خود مزیت‌هایی در مقایسه با دیگر روش‌های مشاوره حقوقی دارد.

با استفاده از مشاوره حقوقی حضوری شما می‌توانید به راحتی با کارشناسان ارتباط برقرار کنید و راحت تر به بیان مسائل و مشکلات خود بپردازید. ارتباط کلامی و حضوری تاثیر گذاری بیشتری خواهد داشت. زمانی که شما از بین روش‌های مشاوره حقوقی ، مشاوره حضوری را انتخاب می‌کنید، مدارک شما با دقت بیشتری بررسی خواهد شد و کارشناس یا وکیل کمی بهتر خدمات حقوقی را به شما ارائه خواهد کرد. در این روش، کارشناس یا وکیل می‌تواند با دقت، زمان و توجه بیشتری پرونده شما را بررسی کند و به مشکلات شما بپردازد. استفاده از این روش باعث خواهد شد شما و وکیل مربوطه از اصل موضوع گمراه نشوید.

شرایط تغییر نام خانوادگی

موسسه حقوقی عدل دانو

تا این قسمت از مطلب هر آن چه را که لازم بود در مورد خدمات حقوقی و فعالیت دفتر خدمات حقوقی دانستید. دانستید که دفتر خدمات حقوقی به چه صورت فعالیت می‌کند و هر بخش چه وظایفی را بر عهده دارد. اما اصلی ترین موضوعی که باید به آن توجه کنید، انتخاب یک موسسه حقوقی معتبر است. شما باید به دنبال موسسه حقوقی باشید که خدمات حقوقی را به بهترین شکل ممکن و با مناسب ترین تعرفه به شما ارائه کند و بتوانید از طریق برقراری ارتباط با آن با، با تجربه ترین وکلای کشور ارتباط برقرار کنید. اما چگونه می‌توان موسسه‌ای را پیدا کرد که تمام ویژگی‌های یک موسسه حقوقی معتبر را دارا باشد؟

با وجود مجموعه حقوقی عدل دانو لازم نیست نگران پیدا کردن یک موسسه حقوقی معتبر باشید. شما می‌توانید از طریق موسسه حقوقی عدل دانو از تمامی خدمات حقوقی بهره مند شوید. در مجموعه حقوقی عدل دانو بهترین وکلا و کارشناسان حقوقی کشور فعالیت می‌کنند. شما می‌توانید برای بهره مندی از مشاوره‌های حقوقی، با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. مشاوره حقوقی در موسسه عدل دانو به هر 3 شیوه امکان پذیر است. اگر به دنبال برقراری مشاوره حقوقی تلفنی هستید، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم را در اختیارتان قرار دهند.

موسسه حقوقی عدل دانو

نتیجه گیری

در این مطلب سعی کردیم در مورد انواع خدمات حقوقی ارائه شده در دفتر خدمات حقوقی با شما صحبت کنیم. دانستید که دسته بندی خدمات حقوقی به چه صورت خواهد بود. کارشناسان گروه حقوقی عدل دانو سعی کردند در طول این مطلب به خوبی در مورد خدمات حقوقی با شما صحبت کنند. تمامی خدمات حقوقی که در این مطلب از آن‌ها صحبت به میان آمد را می‌توانید در موسسه حقوقی عدل دانو شاهد باشید. موسسه حقوقی عدل دانو با بهترین وکلا و کارشناسان کشور برای کمک به شما آماده ارائه انواع خدمات حقوقی است. اگر به فکر کمک گرفتن از وکیل ارث، وکیل کیفری، وکیل خانواده، وکیل ثبت احوال، وکیل حقوقی، وکیل وصول مطالبات و دیگر وکلا هستید، با گروه حقوقی عدل دانو تماس بگیرید

5/5 - (2 امتیاز)
سوال یا دیدگاهتان را مطرح کنید

اطلاعات تماس شما نمایش داده نخواهد شد و صرفا جهت اطلاع رسانی‌های بعدی است.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.